BM Partner Sp. z o.o. jest wyłącznym partnerem portalu DOM.pl oraz wielu innych serwisów tematycznych

 

  • Portale:

DOM.pl

DOM.pl to portal ogólnobudowlany o charakterze poradnikowym  dla użytkowników, którzy budują i urządzają swoje domy i mieszkania, planują aranżacje ogrodów. Zamieszczone informacje to kompendium wiedzy dla osób budujących dom sposobem gospodarczym lub pozwalających  na nadzór kontraktowanych przez inwestorów ekip i fachowców. Na portalu  DOM.pl każdy znajdzie najważniejsze i aktualne informacje z rynku budowlanego w Polsce.

Jednym z głównych działów DOM.pl jest Akademia Budowlana.  Opublikowano w niej kilkanaście tysięcy artykułów.  Artykuły napisane są w prosty i przejrzysty sposób, poruszają ciekawe i aktualne dl każdego inwestora zagadnienia. Akademia to przewodnik także dla tych, którzy już mieszkają. Dział zawiera kilka tysięcy różnorodnych tekstów na temat urządzania domu czy mieszkania, przeprowadzania drobnych remontów i napraw, a także załatwiania formalności związanych z budową i użytkowaniem domu. Warto zaglądać na działy poświęcone najnowszym trendom i produktom, poradom prawnym czy  poruszającym tematykę wykańczania wnętrz, czy aranżacji ogrodów.

Kompleksowa oferta dla użytkownika przewiduje również części e-commercowe serwisu. Ważnym działem są Projekty gotowe – zbiór ponad 17 000 projektów gotowych domów stworzonych przez kilkadziesiąt najlepszych pracowni architektonicznych. Użytkownicy mogą przeglądać projekty według różnorodnych kryteriów, dodawać je do ulubionych, oceniać – i oczywiście kupować, mogąc liczyć na pomoc wykwalifikowanych doradców.

DOM.pl to również sklepy z bogatą ofertą wyposażenia wnętrz: oświetlenie oraz wyposażenie łazienki. Oferta to wyselekcjonowane produkty, w których najlepsi producenci łączą funkcje użytkowe z estetyką.

Mimo bardzo bogatej treści i wielu działów, serwis jest bardzo przyjazny i przejrzysty dla użytkownika. Intuicyjne poruszanie się po zasobach serwisu pozwala na dotarcie do wszystkich interesujących go materiałów.

Modny-Dom.pl

Modny-dom.pl odkrywa najnowsze trendy w wykańczaniu wnętrz, przeznaczony dla osób urządzających swoje wnętrza i szukających inspiracji do ich prostej i szybkiej metamorfozy. Serwis zawiera porady i pomysły, nowinki designerskie oraz informacje o aktualnych promocjach. Galerie inspiracji pochodzą od polskich, jak i światowych designerów. Czytelnik może również podejrzeć, jak mieszkają gwiazdy i w jakich wnętrzach najlepiej się czują ich ulubieńcy.

Serwis posiada również dział Modnego Gotowania, w którym systematycznie pojawiać się będą kolejne propozycje kulinarne, dodawane również przez czytelników. Modny-Dom.pl wkrótce rozbuduje się o kolejne interaktywne działy, w których użytkownicy wraz z redakcją będą tworzyć inspiracje.

Modny-Dom.pl sprawi, że mieszkania staną się piękne, pełne wdzięku i modne, w zgodzie z indywidualnym gustem i upodobaniami swoich użytkowników.

Moj.DOM.pl

portal społecznościowy

  • Serwisy tematyczne:

modne-budowanie.pl
modne-dachy.pl
modne-izolacje.pl
modne-lazienki.pl
modne-mieszkania.pl
modne-okna.com.pl
modne-sciany.pl
modne-instalacje.pl
modne-malowanie.pl
modny-pokojdziecka.pl
modny-salon.com.pl
modne-podlogi.pl
modna-kuchnia.com.pl
modne-ogrody.pl

Logo UE