Dlaczego my?

Praca naszego zespołu rozpoczyna się od spotkania z Klientem celem wypracowania najlepszych zasad współpracy  i  poznania jego oczekiwań.

Następnie opracowujemy streszczenie projektu marketingowego (brief).  W zależności od potrzeb  i znajomości specyfiki pracę tę pozostawiamy naszemu partnerowi-klientowi.

Po otrzymaniu briefu przystępujemy do stworzenia strategii marketingowej i opracowania marketingowych produktów celowych. Nasze przemyślenia przedstawiamy Klientowi w postaci mapy działań strategicznych. Klient, przy naszej pomocy weryfikuje swoje szanse i podejmuje ostateczną decyzję.

Działamy tak od kilku lat, starannie dobierając partnerów, produkty i rozwiązania do każdego projektu marketingowego.

Wspomagamy się również doświadczonymi ekspertami, zarówno teoretykami jaki i praktykami. Pozwala nam to w sposób analityczny wypracować ostateczne założenia projektowe oraz zweryfikować cele marketingowe. Klienci dzięki temu mogą  właściwie określić cele i priorytety biznesowe i marketingowe.

Wiemy, jak ważna jest sprawna i jednoznaczna komunikacja z konsumentami. Kładziemy nacisk, aby właściwie dobrać od początku komunikatywne osoby i jednoznaczne komunikaty do strategii marketingowej.

Zdajemy sobie sprawę, że istotna jest nie tylko wielkość budżetu, ale przede wszystkim  właściwa koncepcja marketing mix  i pełne  zaangażowanie partnerów w osiągniecie sukcesu przez Klienta. Dlatego też BM Partner stawia tylko na doświadczonych doradców.

W trakcie naszej dotychczasowej kariery doradzaliśmy  i prowadziliśmy marketingowo wiele firm z branży budowlanej, medialnej, paliwowej. Nasze doświadczenie pozwala nam w pełni zrozumieć gospodarcze uwarunkowania działania przedsiębiorstw, a nasza wiedza jest gwarantem jakości usług.

Nie jesteśmy sami. Nasza działalność w ramach naszej grupy doradczo-marketingowej  skupia wielu specjalistów, nie tylko specjalistów od marketingu, internetu, ale także to grupę specjalistów i ekspertów od zarządzania, w szczególności od nowoczesnych rozwiązań  internetowych i technologicznych.

Audyt marketingowy naszej grupy pozwala nam zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie, wykraczające poza tradycyjnie rozumianą strategię marketingową.

Wierzymy, że nasze zaangażowanie i profesjonalne podejście będzie owocowało najwyższą jakością usług oraz odpowiednio wysokim poziomem współpracy i efektywności.

Logo UE